های فالوور / درباره ما

درباره ما

سیستم های فالوور چیست؟

افزايش فالوور اينستاگرام,خريد فالوور اينستاگرام,خريد فالوور,تبليغات اينستاگرام,هاي فالوور,فالوور,تبليغ,فالوور,خريد,اينستاگرام,افزليش,فروش,فروش فالوور اينستاگرام,فروش فالوور,فروش فالو,روبات اينستاگرام,روبات,فالوور واقعي,فالوور ايراني,خريد اينستاگرام,خرید اینستاگرام

سیستم های فالوور چیست؟


"های فالوور" برای جلب توجه و افزایش فالوورهای واقعی و هدفمند بیشتر برای اکانت اینستاگرام شما طراحی شده است

"های فالوور" یک ربات هوشمند اینستاگرام است که شما میتوانید آن را برای ترکیبی از فعالیت های مورد نظر خود مانند فالو یا آنفالو تنظیم کنید تا به صورت شبانه روزی به تبلیغ اکانت اینستاگرام شما بپردازد.

سیستم "های فالوور" این امکان را به شما می دهد که بدون صرف هزینه های گزاف برای خرید تبلیغات یا خرید فالوور غیر واقعی در اینستاگرام فالوورهای واقعی و ایرانی برای اکانت اینستاگرام خود جذب کنید.

در واقع شما از سایت ما فالوور نمی خرید. ما فالوور های شما را افزایش می دهیم,اما به صورتی که برای کسب و کار و هدف شما مفید باشد.

بسیاری از افراد برای افزایش فالوورهای اینستاگرام خود اقدام به خرید فالوور تقلبی میکنند در حالی که این فالوورها غیر واقعی بوده و هیچ گونه تعاملی با اکانت آنها ندارند در حالی که بوسیله ی "های فالوور" فالوورهای فعال و علاقه مند به موضوع اکانت شما با صرف کمترین زمان و هزینه برایتان جذب می شود.

نحوه کار سیستم های فالوور


توسط سیستم پیشرفته افزایش فالوور هدفمند و هوشمند "های فالوور" شما میتوانید برای فالو و آنفالو های پیج اینستاگرام خود یک بار و برای همیشه برنامه ریزی کنید تا به صورت اتوماتیک و حساب شده انجام شوند. در واقع شما میتوانید بدون اتلاف وقت و انرژی و صرف هزینه های گزاف تبلیغ در پیج های بزرگ اینستاگرام و یا خرید فالوور، فالوورهای پیج های دلخواه و مربوط به پیج خود را به طور هوشمند و هدفمند فالو کنید و آنها را با پیج خود آشنا کنید و فالوورهای پیجتان را افزایش دهید، یا فالووینگ های اکانت خود را بدون اتلاف وقت طبق فرمول مورد نظرتان کاهش دهید. تنها کاری که باید انجام دهید ثبت نام در سیستم "های فالوور" و تعیین پیج هایی است که به فالوورهای آنها نیاز دارید. سپس بلافاصله سیستم به طور خودکار شروع به کار می کند. در ضمن در هر لحظه قابلیت تغییر تعداد فالو و آنفالو و تغییر پیج هایی که به فالوورهای آنها نیاز دارید برای شما وجود دارد. همچنین با یک بار ثبت نام می توانید تعداد نامحدودی پیج روی سیستم ثبت کنید.