اینستاگرام برای کامپیوتر

افراد زیادی تمایل دارند که از اینستاگرام بر روی کامپیوتر خود استفاده کنند و از طریف کامپیوتر خود اقدام به ارسال عکس کنند. در این مقاله آموزش اینستاگرام برای کامپیوتر را برای شما عزیزان آماده کرده ایم.

برنامه اینستاگرام ، ویژگی های خود را برای نسخه موبایل قرار داده است و در وبسایت اینستاگرام شما نمی توانید پستی ارسال کنید و یا از فیلتر های اینستاگرام برای عکس ها بهره مند شوید. کسانی که کار تبلیغات اینستاگرام انجام می دهند ترجیح می دهند به خاطر حجم کاری و ادیت های تخصصی با نرم افزار های کامپیوتری ، مستقیما از اینستاگرام برای کامپیوتر استفاده کنند تا به ارسال عکس از طریق موبایل محدود شوند.

نرم افزار اینستاگرام برای کامپیوتر

اگر به گذشته رجوع کنید ، استفاده از اینستاگرام در کامپیوتر دشوار بوده است. افراد تها به بخشی از امکانات اینستاگرام دسترسی داشته اند و همانطور که گفتیم اجازه ارسال عکس در وبسایت اینستاگرام به افراد داده نمی شود و از طریق وبسایت شما تنها قادر هستید تا تصاویر دیگران را که توسط موبایل هایشان آپلود کرده اند را مشاهده کنید.

اما افرادی که زیاد از اینستاگرام استفاده می کنند ، داشتن این قابلیت در کامپیوتر می تواند کار آنها را ساده کند. در این صورت شما می توانید با دوربین دیجیتال خود عکاسی کنید ، حافظه را به لپ تاپ وصل کنید ، عکس را با فتوشاپ ویرایش کنید و آن را مستقیما از طریق کامپیوتر در اینستاگرام ارسال کنید.

اینستاگرام برای کامپیوتر با ویندور 8 یا 10

اما اگر شما ویندوز 8 یا 10 را بر روی سیستم های خود نصب دارید ، این مشکل برایتان به سادگی قابل حل است. شما می توانید اپلیکیشن اینستاگرام برای کامپیوتر را از استور مایکروسافت دریافت نمایید و به تمامی ویژگی های این اپلیکیشن دسترسی داشته باشید. اما اگر ویندوز با ورژن پایین تری را بر روی سیستم خود نصب دارید و یا نمی توانید به استور مایکروسافت متصل شوید ، راه جایگزینی برای شما وجود دارد.

اینستاگرام برای کامپیوتر هایی که ویندوز قدیمی دارند

این راهکار هم بسیار ساده است و تنها در چند مرحله قابل انجام است. نرم افزار های شبیه ساز اندروید برای تمامی سیستم عامل ها عرضه شده است. این نرم افزار ها به شما اجازه می دهند تمام برنامه های مختص به سیستم عامل  اندروید را بر روی کامپیوتر اجرا کنید.یکی از این نرم افزار ها BlueStacks App Player است که می توانید از آن استفاده کنید. روند نصب و استفاده بسیار ساده است. تنها کافی است برنامه را دانلود کنید و با چند کلیک نصب کنید.

افزونه اینستاگرام برای کامپیوتر در کروم

مرورگر کروم افزونه های بسیاری دارد ، یکی از این افزونه ها ، ARC Welder نام دارد. شما با این افزونه همانند شبیه ساز اندرویدی ، می توانید نرم افزار های اندرویدی را اجرا کنید. تنها کافی است وارد فروشگاه گوگل کروم شوید ، نام افزونه را جستجو کنید و آن را نصب نمایید. سپس فابل نصب اینستاگرام را به افزونه معرفی کنید و به تمامی امکانات اینستاگرام دسترسی داشته باشید

نرم افزار های ارسال عکس در اینستاگرام با کامپیوتر

اگر از کاربران مک هستید می توانید Flume را امتحان کنید و اگر کاربر ویندوز هستید می توانید  Gramblr را تست کنید. البته در استفاده از این نرم افزار چالش هایی مانند ورود پسورد پیج اینستاگرام وجود دارد که چون این نرم افزار از Instagram API استفاده می کند اجتناب ناپذیر است.

استفاده از پست اتوماتیک ربات اینستاگرام

ساده ترین راه ، استفاده از ربات اینستاگرام و قابلیت پست اتوماتیک اینستاگرام است. شما به سادگی بدون نیاز به هیچگونه نرم افزار و افزونه خاصی می توانید با ورود به حساب کاربری خود ، پست های اینستاگرامی خود را ارسال نمایید.

اگر بازاریابی اینستاگرام انجام می دهید ، می توانید پست های چندین روز خود را به صورت زمان بندی شده در ربات اینستاگرام ثبت کنید تا به صورت اتوماتیک در پیج شما قرار بگیرد.

بیشتر بخوانید