اگر جزو کسانی هستید که می خواهید در زمینه بازاریابی اینستاگرام فعالیت داشته باشید ولی تخصص لازم را ندارید ، های فالوور ویژگی شگفت انگیزی را به شما ارائه نموده است. از این پس شما می توانید مشتریان خود را بدون هیچ دغدغه ای به سایت معرفی کنید و از هر تراکنش کاربر درصد همکاری خود را برداشت نمایید. اما روند کار به چه صورت است و مزایای این پنل نمایندگی اینستاگرام چیست ؟

پنل افزایش فالوور اینستاگرام چگونه کار می کند ؟

با ثبت نام در بخش پنل نمایندگی اینستاگرام شما می توانید یک لینک اختصاصی برای خود تعریف کنید ، این لینک مختص شما است و هر کاربری که با این لینک وارد سایت شود ، زیر گروه شما می شود و سود شما از هر تراکنش کاربر محاسبه شده و به حساب شما واریز می شود. اما بخش مهم و شگفت انگیز پنل نمایندگی اینستاگرام در اینجاست که کاربرانی که شما جذب می کنید برای همیشه زیر مجموعه شما خواهند بود و سود شما در تمام مدت عضویت کاربر در سایت به حساب شما منظور می شود. یعنی سود شما مختص تراکنش اول نیست و از تمام تراکنش های کاربر در مدت زمان فعالیتش در سایت ، سود خود را دریافت می کنید فرض کنید کاربر 1 ، با لینک شما در سایت ثبت نام می کند و تراکنشی انجام می دهد ، از این تراکنش سود شما محاسبه و به حسابتان واریز می شود ، حال کاربر یک بعد از 6 ماه یا هر چند مدت به سایت بر می گردد و دوباره تراکنشی انجام می دهد ، شما از این تراکنش نیز سود خود را دریافت خواهید کرد. همچنین با تمهیداتی که تیم فنی های فالوور اندیشیده است ، کاربر بعد از ورود از طریق لینک اختصاصی شما ، می تواند صفحات سایت را ببیند و حتما نباید مسقیما به بخش ثبت نام برود. کاربر می تواند ابتدا پنل ها را مشاهده کند ، روند کار را مطالعه کند و سپس اقدام به ثبت نام نماید.

اما سود شما چقدر است ؟

های فالوور مفتخر است که پنل نمایندگی اینستاگرام را با سود فوق العاده 20 درصد در اختیار شما قرار دهد. فقط با فعالیتی مختصر ، بدون هیچ دانش برنامه نویسی و هیچگونه فعالیتی ، 20 درصد از تمامی تراکنش های کاربرانتان را دریافت نمایید و سودی فوق العاده به دست آورید.

کاربر چه امکاناتی را دارد ؟

کاربرانی که از طریق لینک اختصاصی شما در سایت ثبت نام می کنند به تمامی امکانات ربات اینستاگرام های فالوور دسترسی دارند. کاربران می توانند از بخش های افزایش فالوور اینستاگرام ، دایرکت اتوماتیک ، پست اتوماتیک ، لایک اتوماتیک و سایر خدمات های فالوور استفاده نمایند. پس اگر به دنبال راهی پر درآمد برای خود هستید و علاقه مند به فعالیت در زمینه شبکه های اجتماعی هستید ، همین امروز شروع کنید و با ثبت نام در بخش پنل نمایندگی اینستاگرام های فالوور ، کسب درآمد را آغاز کنید.