های فالوور / آموزش استفاده از ربات های فالوور

آموزش استفاده از ربات های فالوور


در این مقاله قصد داریم چگونگی استفاده از ربات های فالوور را به شما عزیزیان آموزش دهیم

های فالوور در واقع یک ربات اینستاگرام است که پس از تنظیم اولیه توسط شما به صورت اتوماتیک و برنامه ریزی شده به تبلیغ اکانت شما می پردازد.
ما در این مقاله تلاش میکنیم مفاهیم و امکانات صفحه کاربری را به شما عزیزان آموزش دهیم.

1. ساختن حساب کاربری خود در سایت


در اولین قدم شما برای استفاده از امکانات سایت یک صفحه کاربری داشته باشید. دقت کنید که این صفحه کاربری هیج ارتباطی با اکانت اینستاگرام شما ندارد و شما میتوانید با هر نام دلخواهی حساب کاربری خود را در سایت های فالوور ایجاد کنید.
برای ساختن حساب کاربری به صفحه ثبت نام مراجعه کنید

2. معرفی اکانت اینستاگرام خود به های فالوور


متاسفانه امروزه شاهد سایت های بیشماری هستیم که با استفاده از "فیک پیج" اقدام به کلاه برداری میکنند و این کار علاوه بر اینکه خیلی از مردم را متضرر میکند برای سایت هایی که کار واقعی انجام میدهند هم ایجاد مشکل میکند.
های فالوور ربات مکمل اینستاگرام شماست. حتما تا به حال گذرتان به سایت های فروش فالوور! افتاده است. اگر اطلاعات کافی در زمینه فالوور و نحوه فروش آن و موضوع فالوور تقلبی ندارید پیشنهاد میکنیم مقاله "فالوور واقعی اینستاگرام" را مطالعه فرمایید. قطعا با توجه به اطلاعاتی که قبلا داشتید و با استفاده از توضیحات سایت به این نتیجه رسیده اید که ربات های فالوور باید بتواند برای اکانت شما فالو و آنفالو انجام دهد. برای انجام این کار لازم است که شما یک بار از طریق گزینه افزودن اکانت موجود در صفحه کاربری به ربات های فالوور دسترسی لازم برای انجام این کار را بدهید.
لازم به ذکر است که شما حتما باید هنگام افزودن اکانت خود به صفحه کاربری یک ایمیل معتبر روی اکانت اینستاگرام خود اضافه کرده باشید

3. پیج های هدف شما در اینستاگرام


ربات های فالوور هوشمندترین ربات اینستاگرام است. اما مسلما نه آنقدر باهوش که بتواند موضوع پیج شما را درک کند. به همین دلیل جایی که شما میخواهید تبلیغ شما در آنجا صورت گیرد را یک بار و برای همیشه خودتان به ربات معرفی می کنید و بقیه کار را به او میسپارید. های فالوور به صورت شبانه روزی مشغول جستجو در پیج هدف شما میشود و با توجه به گزینه انتخابی شما هر کسی که در آن پیج لایک یا فالو انجام دهد توسط ربات فالو خواهد شد که در زیر میتوانید مثالی از قسمت تنظیم پیج های هدف را مشاهده کنید.
نحوه تنظیم پیج اینستاگرام هدف برای ربات های فالوور

4. تعداد درخواست در هر ساعت


ربات های فالوور اکنون میداند که برای پیدا کردن افراد مورد نظر شما در اینستاگرام کجا را باید جستجو کند. چیزی که در اینجا میخواهیم در مورد آن صحبت کنیم این است که وقتی افراد مورد نظر را پیدا کردیم با چه سرعتی آنها را فالو یا آنفالو کنیم.
شما در صفحه کاربری خود میتوانید به برای ربات های فالوور برنامه ریزی کنید که چند فالو و جند آنفالو در ساعت برای شما انجام دهد. این تنظیم هم کافیست یک بار انجام شود ولی شما هر موقع که بخواهید میتوانید آن را تغییر دهید.

تعداد فالو و آنفالو ربات های فالوور در هر ساعت

#آموزش ربات های فالوور #های فالوور #آموزش اینستاگرام #اینستاگرام #فالوور تضمینی
بازگشت به خبرنامه