کسب و کار اینترنتی شما ، نیازمند تبلیغاتی موثر در در دنیای اینترنت است. یکی از شاخه های کسب و کار اینترنتی که در کشور پیشرفت بسیاری داشته است ، کسب و کار تحت شبکه های مجازی نظیر اینستاگرام است. اما بازاریابی در این حوزه قوانین خاص خود را دارد و فعالیت هایی متفاوت را برای جذب مشتری می طلبد و شما صرفا با راه اندازی یک پیج اینستاگرام نمی توانید کسب و کار سودده خود را ایجاد نمایید

راهکارهای متفاوتی در طول این مدت به وجود آمده است که می توان برای هر کدام مزایا و معایبی را در نظر گرفت. در این مطلب قصد داریم تا موضوع خرید فالوور اینستاگرام را بررسی کنیم ، انواع آن را معرفی کنیم و تاثیر اینکار در کسب و کار شما را بسنجیم.

شرکت های متفاوتی در ایران مشغول به فروش فالوور اینستاگرام هستند و هر یک تعریفی خاص برای این واژه ارائه کرده اند. اما عموما ، منظور از واژه خرید فالوور اینستاگرام ، ایجاد فالوور های زیاد در مدت بسیار کوتاه برای پیج اینستاگرام شما است. بازاریابان این روش با تکیه بر حس خوش آیند بالا رفتن تعداد فالوور های شما ، شما را فریب می دهند در صورتی که این راهکار هیچ تاثیری در فروش شما نخواهد داشت.

اما چرا این راهکار تاثیری ندارد ؟ توجه داشته باشید که در سیستم خرید فالوور ، شما هیچ نظارتی بر فالوور های جذب شده برای خود ندارید و فالوور های غیر واقعی و غیر ایرانی را به عنوان مشتری به شما می فروشند و قاعدتا هیچ یک از اینها افزایش فروشی را برای شما ایجاد نخواهند کرد و یا حتی پست های شما را لایک نخواهند کرد

برای همین مورد است که های فالوور روش متفاوتی را برای شما ارائه کرده است. در های فالوور خرید فالوور اینستاگرام به صورت یکباره و بدون نظارت شما انجام نمیگیرد. ربات اینستاگرام ، با توجه به تنظیماتی که شما بر روی آن انجام می دهید ، فالوور های مد نظر شما را جلب می کند

در این روش شما تسلط کامل بر اوضاع جذب فالوور دارید و می توانید در هر لحظه تغییراتی در نحوه جذب فالوور اعمال کنید زیرا این فرآیند به صورت کاملا طبیعی انجام می شود و با توجه به اینکه کاربر با میل شخصی خود می تواند پیج شما را فالو کند یا نه ، زمان مشخصی ندارد و به یکباره انجام نمی گیرد.  بدین صورت ، زمانی که شما خرید فالوور را به تعداد 1000 نفر انجام می دهید ، 1000 نفر کاربر علاقه مند به کسب و کار شما ، فالوور واقعی و ایرانی برای پیج اینستاگرام شما جذب می شود.

خرید فالوور در های فالوور می تواند به دو صورت زمانی و همچنین تعداد فالوور باشد که با توجه به نیاز خودتان می توانید از آنها استفاده نمایید.

توجه داشته باشید در صورتی که حتی کاربری نامناسب توسط ربات برای شما جذب شود ، با بلاک کردن آن فرد در پنل کاربری خود ، اعتبار آن به حساب کاربری شما برگردانده خواهد شد.

آیا خرید فالوور اینستاگرام مفید است ؟