آموزش افزایش فالوور اینستاگرام

آموزش افزایش فالوور اینستاگرام

این مطلب برای کاربرانی که قصد دارند کار با ربات اینستاگرام های فالوو را شروع نمایند آماده شده است تا به راحتی با دنبال کردن مراحل ساده این آموزش بتوانند نسبت به افزایش فالوور اینستاگرام خود اقدام نمایند.

مرحله 1 – ثبت نام در سایت :

برای شروع کار شما نیاز به یک حساب کاربری در سایت دارید و پس از منوی بالای سایت گزینه ثبت نام را انتخاب نمایید

مرحله 2 – فرم را تکمیل نمایید و ثبت نام خود را انجام دهید.

دقت داشته باشید که موارد خواسته شده را به درستی وارد نمایید تا در ادامه مشکلی برای شما رخ ندهد

مرحله 3 – بعد از انجام مرحله 2 ثبت نام شما تکمیل شده و شما به پنل کاربری خود هدایت می شوید. در این صفحه شما دکمه اضافه کردن پیج را مشاهده می نمایید. از این دکمه برای افزودن پیج خود استفاده نمایید. پس بر روی این دکمه کلیک کنید.

مرحله 4 – در این مرحله نام کاربری و رمز عبور پیج اینستاگرام خود را وارد نمایید. به دو نکته توجه داشته باشید

شما باید نام کاربری و رمز عبور پیجی که می خواهید افزایش فالوور برای آن انجام شود را وارد نمایید

قبل از وارد کردن نام کاربری و رمز عبور ، از تنظیم بودن شماره موبایل بر روی اکانت خود اطمینان حاصل کنید تا عملیات ارسال کد از سمت اینستاگرام به درستی انجام شود.

مرحله 5 – بعد از انجام مرحله 4 ، از طرف اینستاگرام به موبایلی که بر روی اکانت اینستاگرام شما تنظیم شده است یک کد 6 رقمی ارسال می شود ، شما باید این کد را در در این مکان وارد نمایید و تایید نمایید.

بعد از تایید کد پیج شما اضافه شده و به شکل زیر به شما نمایش داده خواهد شد .

در این مرحله شما موفق شده اید به راحتی پیج اینستاگرام خود را به ربات اینستاگرام های فالوور اضافه نمایید. حال تنها کافی است که پیج های هدف خود را به ربات معرفی نمایید تا افزایش فالوور اینستاگرام برای شما شروع شود.

پس برای افزودن پیج های هدف ، بر روی عبارت "جستجو و اضافه کردن اهداف" کلیک کنید. بعد از کلیک مطابق شکل زیر پنجره ای برای شما باز می شود

در این پنجره شما سه بخش مشاهده می نمایید. در بخش اول شما می توانید منبع فالوور را مشخص نمایید . شما می توانید از بین 3 گزینه "فالوورها" ، "لایک کننده ها" و "کامنت گذارها" یک منبع را انتخاب نمایید که مفهوم هر یک به صورت کوتاه توضیح داده شده است.

فالوور ها : فالوور ها برای پیج شما از کسانی که پیج هدف شما را فالوو کرده اند جذب خواهند شد.

لایک کننده ها : فالوور ها برای پیج شما از کسانی که پست های پیج هدف شما را لایک کرده اند جذب خواهد شد

کامنت گذارها : فالوور ها برای پیج شما از کسانی که برای پیج هدف شما کامنت گذاشته اند جذب خواهند شد.

همچنین شما می توانید نوع هدف را تعیین نمایید.

برای شروع  به عنوان مثال ما عبارت highfollower را وارد نمودیم و بر روی جستجو کلیک کردیم.

لیستی از پیج هایی که در ارتباط با نام وارد شده ی شما هستند به شما نمایش داده می شوند که در کنار هر کدام یک علامت + وجود دارد.

برای اضافه شدن هدف ، بر روی علامت + پیج اینستاگرام مد نظر خود کلیک می کنید تا علامت + به تیک تبدیل شود ، حالا این پیج به عنوان هدف برای شما ست شده است.

شما می توانید ده ها هدف را به منابع مختلف و انگیزه های مختلف را به همین صورت اضافه کنید و پیشنهاد ما این است که حداقل 10 هدف را برای پیج اینستاگرام خود ست کنید بت روند افزایش فالوور به خوبی انجام شود.

بیشتر بخوانید