خرید فالوور هدفمند

اگر از اینستاگرام برای کسب و کار خود استفاده می کنید ، حتما دوست دارید که بیشتر دیده شوید و در مقابل چشمان خریداران بیشتری قرار بگیرید. داشتن فالوور بیشتر و به خصوص داشتن فالوور هدفمند در اینستاگرام شانس شما را برای دیده شدن و فروش بیشتر افزایش می دهد که یکی از بهترین راه ها ، خرید فالوور هدفمند است.

ربات اینستاگرام های فالوور این امکان را به شما می دهد تا بتوانید به بهترین شکل ، با هدفمندی مشخص نسبت به افزایش فالوور اینستاگرام خود اقدام نمایید. شما می توانید به راحتی پیج های هدف خود را مشخص کنید تا فالوور ها از این پیج ها برای شما جذب شوند. علاوه بر این شما قادر خواهید بود تا منبع جذب فالوور را مشخص کنید . بدین صورت که شما می توانید در پنل ربات اینستاگرام مشخص نمایید که افرادی که پست های پیج هدف شما را لایک کرده اند ، فالو شوند و یا افرادی که برای پست های پیج هدف شما کامنت ارسال کرده اند فالو شوند.

این فیلتر ها به شما کمک خواهد کرد تا افراد فعال بیشتری را جذب کنید و پیج اینستاگرام خود را به بهریتن شکل ممکن اداره نمایید. در خرید فالوور اینستاگرام در های فالوور شما هیچ فالوور فیکی دریافت نخواهید کرد و تمام فالوور های جذب شده از فیلتر های شما عبور خواهند کرد.همچنین شما قادر خواهید بود تا در هر زمان این هدف ها را تغییر بدهید ، آنها را حذف و یا اضافه کنید ، هدف های جدید از منابع جدید مشخص کنید و طبق روز پیشرفت کنید

انتخاب هدف برای خرید فالوور هدفمند

فالوورهای رقبایتان را بررسی کنید.

همانطور که در ابتدا گفته شد روند خرید فالوور هدفمند طبق معرفی پیج های هدف شما پیش می روند. پس شما باید شناخت خوبی از فعالیت رقیبانتان در اینستاگرام داشته باشید و بتوانید آنها را به خوبی رصد کنید و بدانید کدوم رقیب شما دارای فالوور هایی است که ارزش جذب بالایی دارند.اما چطور باید رقیبان خود را در اینستاگرام پیدا کنید و چطور باید از مقدار فالوور هدفمند آنها مطلع شوید.

  • استفاده از هشتگ ها : برای پیدا کردن رقیبانتان می توانید از جستجو هشتگ ها استفاده کنید و آنها را پیدا کنید
  • پیگیری تبلیغات : اینفلوئنسرها و پیج های بزرگ را دنبال کنید و ببینید در مورد کسب و کار شما چه تبلیغاتی توسط چه پیج هایی در حال انجام است.
  • از جستجو در اینترنت بهره ببرید و ببینید چه شرکت هایی پیج اینستاگرام خود را به کاربرانشان معرفی می کنند.

فالوور هدفمند را از کدام رقبا باید به دست بیاورم ؟

بعد از یافتن رقبا نوبت به این موضوع می رسد که رقبایتان را بررسی کنید ، بتوانید متوجه شوید که کدام یک از آنها دارای فالوور مناسب هستند تا بتوانید از آنها برای افزایش فالوور هدفمند پیج خود استفاده کنید .

چند مورد در بررسی پیج اینستاگرام رقبایتان را در نظر بگیرید

پیج هایی را انتخاب کنید که دارای پست کم و فالوور بالا نباشند. این پیج ها معمولا دارای فالوور های فعالی نیستند و نمی توانند فالوور های هدفمندی برای شما به حساب بیایند. پیج هایی را انتخاب کنید که تعداد پست و فالوور هایشان با هم مطابقت داشته باشد. به عنوان مثالی پیجی که 3 پست دارد و 10 هزار فالوور برای انتخاب به عنوان هدف ، پیج مناسبی نیست.

پیج هایی را انتخاب کنید که میان تعداد فالوور ها و تعداد لایک و کامنت آنها رابطه ای منطقی بر قرار باشد. اگر شما پیجی را انتخاب کرده اید که دارای 10 هزار فالوور است اما هر پست حداکثر 200 لایک دارد ، این پیج برای انتخاب به عنوان هدف برای خرید فالوور هدفمند مناسب نیست و شما باید پیجی را در نظر بگیرید که در کمترین حالت ، 10 درصد از میزان کل فالوور ها ، پست های پیج را لایک کنند. یعنی برای پیجی با 10 هزار فالوور ، هر پست حداقل باید دارای 1000 لایک باشد.

پیج هایی را انتخاب کنید که دارای محتوای مناسب و مرتبطی باشند. به عنوان مثال انتخاب پیج همکارتان که عکس های شخصی خود را در آن به اشتراک می گذارد مناسب نیست. شما نیاز دارید افرادی را جذب کنید که علاقه مند به کسب و کار شما باشند و بتوانید آنها را تبدیل به مشتری نمایید. پس پیج هایی را انتخاب کنید که تصاویرشان کاملا مرتبط با موضوع کاری شما است.

پیج های فعال را انتخاب کنید. حتما بررسی کنید که پیج هایی که به عنوان هدف خرید فالوور هدفمند در نظر می گیرید حتما حداقل هفته ای یک بار پست ارسال کنند.

بعد از خرید فالوور هدفمند چه کاری انجام بدهم

اما شما می توانید همزمان با خرید فالوور هدفمند کارهایی را انجام دهید که به پروسه افزایش فالوور شما کمک شایانی می نماید. شما با انجام و رعایت این موارد ، می توانید فالوور هایتان را بدون هزینه افزایش دهید و همچنین تعامل بیشتری با آنها برقرار کنید و آنها را به مشتری تبدیل نمایید.

توجه داشته باشید که تکنیک هایی که گفته می شود تنها جهت بهبود فروش و کسب و کار شما است و الزامی از انجام آنها بعد از خرید فالوور هدفمند وجود ندارد

1.به مردم بگویید در اینستاگرام هستید

در اولین قدم شما باید به مشتریان فعلی و مشتریان بالقوه خود بگویید که در اینستاگرام حضور دارید چون ممکن است آنها نخواهند به یکباره اینستاگرام خود را باز کنند و دنبال شما بگردند. پس بهتر است به آنها اطلاع دهید و آنها را جزو فالوور های خود کنید.

این کار را می توانید به سادگی در یک گفتگو با مشتریانتان انجام دهید. همچنین آدرس پیج اینستاگرام خود را در تمامی محصولات تبلیغاتی شرکت درج کنید تا فالوور هدفمند بیشتری را جذب کنید.

2.تبلیغات اینستاگرام خود را در سایز شبکه های اجتماعی نیز انجام دهید

اگر در حال حاضر دارای یک وبسایت و یا یک صفحه اختصاصی در یک شبکه اجتماعی دیگر هستید ، حتما پیج اینستاگرام خود را در آن تبلیغ کنید. این کار به شما در جذب فالوور هدفمند کمک بسیاری خواهد کرد. تنها با لینک کردن پیج اینستاگرام خود در صفحات دیگرتان می توانید افزایش فالوور اینستاگرام را به صورت رایگان برای خود فراهم بیاورید.

برای اینستاگرام خود پست های اختصاصی در نظر بگیرید. به طور مثال اگر شما همزمان در اینستاگرام ، تلگرام و وبسایت فعالیت می کنید ، تصویر برخی محصولاتتان را فقط در اینستاگرام منتشر کنید و در دیگر صفحات اطلاع رسانی نمایید که این تصاویر تنها در پیج اینستاگرام قرار خواهد گرفت. بدین صورت فالوور هایی که مشخصا به دنبال این محصولات هستند جزئی از فالوور شما می شوند و مشخص است که این فالوور هدفمند است.

3.مسابقه و تبلیغاتی منحصر به فرد ایجاد کنید.

اگر می خواهید به طور مداوم و بیشتر از آن چیزی که در خرید فالوور هدفمند انجام داده اید فالوور جذب کنید ، بهتر است در پیج اینستاگرام خود مسابقه و جشنواره های فروش راه اندازی کنید. مسابقه را طوری برنامه ریزی کنید که فالوورهایتان مجاب باشند افراد دیگری را دعوت به فالو کردن پیج شما نمایند. افراد معمولا هنگام دعوت دوستان خود به دنبال دوستی می گردند که به موضوع پیج شما علاقه مند است. به این صورت شما می توانید همزمان با اینکه خرید فالوور هدفمند را انجام داده اید خودتان نیز فالوور هدفمند جذب کنید.

همچنین شما می توانید با راه اندازی مسابقات هشتگی در اینستاگرام فالوور هدفمند بسیاری را برای خود جذب کنید. یک هشتگ را به فالوور هایتان معرفی کنید و از آنها بخواهید پستی را در اینستاگرام خود منتشر کنند و از آن هشتگ برای آن استفاده کنند. سپس تاثیر آن را ببینید . فوق العاده است.

4.هشتگ های سرگرم کننده و جذاب را دنبال کنید.

به عنوان مثال اگر شما محصولات ورزشی را به فروش میرسانید ، بهتر است هشتگ یوگا ، پیلاتس و هشتگ های اینچنینی را فالو کنید یا اگر شما محصولاتی مرتبط با حیوانات خانگی را به فروش میرسانید باید هشتگ حیوانات خانگی را دنبال کنید.

شما باید بدانید فالوور هدفمند مناسب شما کجا قرار دارد و به چه چیزی علاقه مند است.سپس از روش های بالا برای جذب فالوور هدفمند استفاده کنید و با آنها در ارتباط باشید.

5.مداوم و طبیعی پست ارسال کنید

بسیار این مورد دیده شده که کاربران در یک مدت کوتاه هر روز پست ارسال می کنند و بعد از مدتی حتی در هفته 1 پست هم ارسال نمی کنند. شما برای اینکه فالوور هدفمند بیشتری را جذب کنید و بتوانید با آنها تعامل بر قرار کنید و آنها را به پیج خود وفادار نگه دارید باید به صورت مداوم و طبق یک تعداد مشخص با تغییر کم پست ارسال نمایید. به عنوان مثال می توانید هر دو روز یک پست خوب ارسال نمایید و این کار را به صورت مداوم انجام دهید. اینکار بسیار بهتر از تغییرات زیاد در نحوه ارسال پست می باشد.

ربات اینستاگرام های فالوور همانطور که گفته شد کارها را برای شما ساده کرده است. شما می توانید به صورت کاملا اختصاصی به محتوای پیج خود و برگزاری جشنواره های فروش خود مشغول باشید و افزایش فالوور را به های فالوور بسپارید. شما به محض خرید فالوور هدفمند می توانید روند تبلیغاتی خود را آغاز نمایید و بدون هیچ وقفه ای تا لحظه ای که پیج اینستاگرام شما به میزان فالوور خریداری شده نرسد ، ربات از کار نخواهد ایستاد.

 

بیشتر بخوانید